Лектори

Сергій Радлінський

 

Закінчив Українську медичну стоматологічну академію в Полтаві (1979) та аспірантуру з стоматології дитячого віку (1990), заслужений лікар України (1994), Почесний професор Української медичної стоматологічної академії (2010), Почесний доктор Тбіліського державного медичного університету (2010) та та фармації (2012). Лікар вищої категорії, очолює стоматологічну клініку-студію та навчальний центр «Аполлонія», видає стоматологічний журнал «ДентАрт», автор та керівник Міжнародного проекту «Призма-чемпіонат». Афілійований член Європейської академії естетичної стоматології (2010), член Міжнародного коледжу стоматологів (2012), регент 15 дістрікту ICD з 2019 р та Міжнародної академії адгезивної стоматології (2013), співзасновник та президент Української академії естетичної стоматології, співзасновник та віце-президент Асоціації України

Професійні інтереси зосереджені в естетиці та техніці прямої реставрації зубів, автор підручника та понад 60 клінічних та наукових статей з реставраційної стоматології.

Наталія Савоста

 

Лікар вищої категорії, працює у клініці-студії «Аполлонія» з 1996 року, загальний стаж роботи у стоматології – більше 25 років. Виконує пряму художню реставрацію зубів та ендодонтичне лікування будь-якої складності із застосуванням мікроскопа. Наталія проходила навчання у європейських навчальних центрах у найкращих стоматологів — ендодонтистів світу та продовжує підвищувати свою майстерність, відвідуючи семінари та майстер-класи. Наталія є викладачем основного курсу з художньої реставрації зубів із застосуванням біоміметичного методу Сергія Радлінського. Опініон-лідер компанії “Dentsply Sirona”

Наталья Савоста

Наталія Синицина

Лікар вищої категорії, працює в стоматологічній клініці-студії «Аполлонія» з 2002 року. Виконує пряму художню реставрацію зубів та ендодонтичне лікування з мікроскопом.

Наталія є викладачем у навчальному центрі «Аполлонія», лікарем-інструктором «Призма-чемпіонату» та опініон-лідером компанії «Dentsply Sirona». Чинний член Української Академії Естетичної Стоматології.

Викладач майстер-класів з відеодемонстрацією із застосуванням біоміметичного методу Сергія Радлінського та курсу з реставрації для лікарів-інтернів.

Ольга Пономаренко

Лікар стоматологічної клініки-студії “Аполлонія” з 2008 року. Клінічний координатор міжнародних змагань у мистецтві художньої реставрації зубів «Призма-чемпіонат», викладач Базового Інтенсив-курсу з художньої реставрації та фантомних курсів у навчальному центрі «Аполлонія», лектор навчального центру «Аполлонія». Автор статей міжнародного журналу про науку та мистецтво у стоматології «ДентАрт» та інших спеціалізованих стоматологічних видань.

Основна спеціалізація – Прямі реставраційні методики в естетичній стоматології, скловолоконне армування у стоматології.Опініон-лідер компанії “Dentsply Sirona” та чинний член Української Академії Естетичної Стоматології.

Контакти

Мы в соціальних мережах